Czym cechują się popularne kolonie survivalowe?

Dzieci bez wątpienia cieszą się, ponieważ kilka dni temu zakończył się rok szkolny. Pociechy mają wolne już mniej więcej od jednego tygodnia. W końcu rok szkolny zakończył się tuż przed Bożym Ciałem. To święto miało natomiast miejsce w miniony czwartek. Macie zamiar wysłać swoje dzieciaki na kolonie survivalowe? Czym charakteryzują się takie zajęcia? Co dzieciaki będą tam robić? O wszystkich najważniejszych kwestiach dotyczących tego tematu napisaliśmy w poniższym artykule i serdecznie zachęcamy wszystkich z Was do jego przeczytania.

Na początek chyba jednak w ogóle dobrze wybrać odpowiednie kolonie survivalowe. Bardzo ważne jest to, aby wejść na stronę kogis.pl właśnie w tym celu. Dlaczego? Chodzi o to, że specjaliści gwarantują bardzo atrakcyjne oferty. Na stronie internetowej kogis.pl znajdują się propozycje nie tylko od firmy Kogis. Oczywiście warto wspomnieć co nieco o tym podmiocie. To firma doświadczona, ceniona itp. Posiada ona wpis do Rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych Województwa Mazowieckiego nr 1319. Nie brakuje także jej certyfikatu gwarancji ubezpieczeniowej turystycznej Signal Iduna na Polskę i zagranicę… Wszyscy fachowcy to specjaliści z prawdziwego zdarzenia. Każdy wychowawca skończył odpowiednie szkoły, a także ma dokumenty, które to rzecz jasna potwierdzają. Nie trzeba obawiać się o to, że dzieciaki będą miały mało bezpieczeństwa pod skrzydłami takich ludzi.

Kolejna istotna informacja odnosząca się do tego aspektu jest taka, że na stronie internetowej kogis.pl można znaleźć oferty nie tylko na terenie Polski, ale także poza granicami naszego kraju. Macie zamiar wysłać dzieci na kolonie survivalowe? W takim razie to dla Was miejsce w sieci, które trzeba koniecznie sprawdzić.

Jak wyglądają nowoczesne kolonie survivalowe? Możliwości jest naprawdę bardzo dużo. Można decydować się na obozy nad morzem, rajdy przygodowe, obozy z cyklu młody komandos itp. Co czeka na dzieci? To oczywiście imprezy integracyjne, aby poznać nowych kolegów oraz nowe koleżanki itp. Na takich koloniach nie brakuje między innymi rozmaitych zabaw linowych. Chodzi na przykład o wspinaczkę na sztucznej ściance itp. Do wyboru jest także paintball, nocne wyprawy z latarkami. Jesteśmy generalnie pewni, że tak naprawdę Wasze pociechy nie będą narzekały na nudę oraz monotonię. W cenie znajdują się również wycieczki górskie, rozmaite turnieje, konkursy, gry, różne dyscypliny sportowe. Jeśli Wasza pociecha lubi aktywnie spędzać wolny czas, to wtedy kolonie survivalowe na pewno przypadną im do gustu. Jest całkowicie bezpiecznie, ponieważ fachowcy korzystają wyłącznie z certyfikowanego sprzętu. W razie czego w cenie znajduje się ubezpieczenie NNW od następstw nieszczęśliwych wypadków, chociaż oczywiście niezwykle rzadko zdarza się, aby ktokolwiek musiał z tego korzystać.

Wiecie już, jak mniej więcej wyglądają tego typu zajęcia. Grafik jest wypełniony tak naprawdę od samego rana aż do samego wieczora. Zajęcia są ciekawe, interesujące oraz całkowicie bezpieczne. Rodzice nie muszą się niczego obawiać. Jakie jeszcze atrakcje czekają na pociechy? Co powinni wiedzieć rodzice, którzy przecież tutaj podejmują ostateczne decyzje? Platforma Kogis zawiera tylko oferty od sprawdzonych podmiotów z branży turystycznej. Pamiętajcie, że wszystkie kolonie survivalowe, oraz inne, są zgłaszane do kuratorium. W przypadku choroby można liczyć na zwrot poniesionych kosztów, aczkolwiek trzeba mieć nadzieję, że do takich sytuacji w ogóle nie dojdzie. Na pociechy czekają atrakcyjne ośrodki, smaczne oraz zdrowe posiłki. Są one podawane czterokrotnie w ciągu jednego dnia. Dzieci mogą liczyć na kontakt z opieką medyczną. Wychowawcy są natomiast do ich dyspozycji 24 godziny na dobę. Jeśli zatem pociecha będzie miała jakieś problemy, to fachowcy na pewno szybko rozwiążą ten kłopot. Wydaje się zatem, że to ciekawa opcja na zbliżające się wakacje. Fachowe kolonie survivalowe pod okiem specjalistów? Wasze dzieci na pewno będą usatysfakcjonowane.

Zobacz również: https://www.kogis.pl/tematyki-kolonii/survivalowe/