Czym wyróżnia się Hotel HARNAŚ?

Marzą Ci się wspaniałe wakacje z ukochaną/ukochanym? Zastanawiasz się nad dwoma miejscowościami? Chcesz jechać albo do Zakopanego, albo do Bukowiny Tatrzańskiej? Dlaczego ta druga opcja jest lepsza? O tym dowiesz się czytając poniższy poradnik.

Zakopane to na pewno numer jeden, jeśli chodzi o kierunek turystyczny w górach. Co roku przyjeżdża tutaj mnóstwo turystów. Nie tylko jednak z Polski, ale też z innych krajów. Nie każdemu jednak Zakopane do końca „leży”. Nie da się ukryć, że popularność tej „zimowej stolicy Polski” przekłada się na to, że jest tam bardzo gwarno, hałaśliwie, tłoczno itp. Jest kłopot nie tylko z decybelami, zaparkowaniem, ale też z bardzo wysokimi cenami. Szukasz zupełnie innej destynacji? W takim razie warto zastanowić się nad Bukowiną Tatrzańską. Jest ona położona niedaleko Zakopanego. To około 15 kilometrów i 20 minut jazdy samochodem. Jeśli zatem chcesz mieć bazę wypadową w kontekście zwiedzania tego miasta, to jak najbardziej jest taka właśnie szansa. A przy okazji zapewnisz sobie ciszę, spokój, piękne widoki itd. To właśnie oferuje Hotel HARNAŚ.

Należy zaznaczyć, że jest to jedyny podmiot na Podhalu tylko dla dorosłych. Czyli Hotel HARNAŚ nie przyjmuje dzieci. Warto zauważyć, że działa on w Bukowinie Tatrzańskiej, przy ulicy Wierchu Buńdowy 11.

Warto dodać, że Hotel HARNAŚ, Termy BUKOVINA plus Hotel BUKOVINA tworzą razem Resort BUKOVINA. Ogólnie zatem Hotel HARNAŚ ma doświadczenie. Opinie na Google’u mówią same za siebie. W końcu Hotel HARNAŚ oferuje bardzo dobrej jakości rozwiązania. Należy zwrócić uwagę na aspekt, że ten podmiot jest tylko dla dorosłych. A to powoduje, że śmiało można liczyć na ciszę, spokój, czy możliwość wyspania się rano. Nie musisz bowiem obawiać się, że dzieci sąsiednich turystów Cię obudzą o 05:00 nad ranem, czy jeszcze wcześniej… Dodatkowo Hotel HARNAŚ zapewnia piękne widoki. Możesz się nimi napawać każdego dnia. Na przykład zaraz po przebudzeniu. Dlaczego jeszcze ten hotel wzbudza tak duże zainteresowanie? Wynika to z faktu sporego wyboru. W końcu możesz zdecydować się na rozmaite pokoje. Wszystkie są zaś oczywiście posprzątane, dobrze wyposażone plus przestronne.

Z czego jeszcze bierze się popularność takiego miejsca, jak Hotel HARNAŚ? Masz zamiar poznać więcej faktów na ten temat? W takim razie warto dokładnie przeczytać wpis ze strony internetowej https://hotelharnas.com/blog/hotel-harnas-wyjatkowy-hotel-kolo-zakopanego. Ten podhalański podmiot oferuje między innymi zabiegi SPA. Są one dokładnie wykonywane w Hotelu BUKOVINA. To jednak żaden problem. W końcu oba obiekty są położone praktycznie obok siebie. Pokonanie trasy z odcinka A do B zajmuje samochodem mniej więcej 3 minuty. Co ważne, osoby zainteresowane zabiegami SPA (na przykład na ciało, na twarz itd.) mają zapewniony darmowy, komfortowy transport w obie strony. Co jeszcze jest oferowane? Klienci takiego podmiotu, jak Hotel HARNAŚ mają zagwarantowany darmowy, 3-godzinny wstęp na Termy BUKOVINA. Dzięki temu możesz zadbać o zdrowie, samopoczucie, czy wygląd. W końcu woda termalna ma rozmaite, cenne właściwości (w tym potencjalnie nawet lecznicze).