Depilacja w Dąbrowie Górniczej – poznaj komfort gładkiej skóry!

Problem niechcianego owłosienia dotyka wielu kobiet i mężczyzn. Wszystkie panie chcą nie tylko latem eksponować piękne i gładkie nogi bez włosów, natomiast panowie zazwyczaj decydują się na wykonanie depilacji ze względów estetycznych i higienycznych. Bez względu na przyczyny, depilacja u kosmetyczki od lat jest jednym z najchętniej wybieranych zabiegów. Jakie są dostępne metody depilacji i która z nich zasługuje na szczególną uwagę?

Depilacja w gabinecie kosmetycznym

Osoby, które decydują się na depilację, robią to z różnych przyczyn. Przede wszystkim codzienne usuwanie niechcianego owłosienia z różnych obszarów ciała jest dla nich wyjątkowo uciążliwe. Nie ma się co dziwić – kobiety, których włoski są mocne i ciemne, niemal codziennie muszą je usuwać, jeśli robią to jednorazową maszynką albo kremem do depilacji. Często także  decyzja o depilacji u kosmetyczki wiąże się z problemem wrastających włosków albo bardzo wrażliwej skóry, która przez częsty kontakt z maszynką jest mocno podrażniona i wygląda nieestetycznie. Jakie metody depilacji może zaoferować nam kosmetyczka albo kosmetolog?

  •  Depilacja woskiem: polega na użyciu plastów i gorącego wosku, z pomocą którego specjalista pozbywa się nadmiernego owłosienia wraz z cebulkami. Jest to zabieg dosyć bolesny, ale daje dobre rezultaty – można cieszyć się gładką skórą przez kilka tygodni. Nie powinny się jednak poddawać jej te osoby, które cierpią na problem wrastających włosków, gdyż wyrywanie ich z cebulkami może spowodować ich wzmożone i głębsze wrastanie.
  • Depilacja laserem: to znacznie trwalsza metoda, która do usuwania włosów wykorzystuje skoncentrowaną wiązkę światła. Wybór laserów do depilacji jest duży, niektóre z nich są niemal bezbolesne i dają trwałe efekty – mogą usunąć włosy z różnych partii ciała bezpowrotnie! Ponadto depilacja laserem pomaga pozbyć się problemu wrastających włosków, a co za tym idzie – stanów zapalnych związanych z zapaleniem mieszków włosowych. Wadą tej metody jest stosunkowo wysoki koszt, jednak w przeliczeniu na trwałe efekty jest to i tak zabieg wysoce opłacalny.

Jeśli nie wiesz, na jaki rodzaj depilacji w gabinecie kosmetycznym się zdecydować, zapytaj specjalisty – dopasuje on odpowiedni sposób do twojej skóry i poziomu owłosienia!

Depilacja – Dąbrowa Górnicza ma na to sposób!

Specjaliści z Dąbrowy Górniczej zapraszają do swojego gabinetu, w którym wykonasz szybki i skuteczny zabieg pozbycia się niechcianych włosków z dowolnego obszaru ciała. Możesz zdecydować się na depilację:

  • nóg,
  • pach,
  • twarzy,
  • pleców,
  • okolic intymnych.

Zabieg jest idealny dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku. Panie najczęściej wybierają depilację pach, nóg i okolic bikini. Często także decydują się na usunięcie włosków z twarzy, które są niekiedy wynikiem wahania poziomu hormonów w organizmie. Panowie z kolei wykonują depilację pleców albo dołów pachowych – ze względów higienicznych i estetycznych. Warto wiedzieć, że nadmierne owłosienie może sprzyjać rozwojowi bakterii i stanów zapalnych – szczególnie podczas upalnego lata.

Depilacja to gwarancja gładkiego i aksamitnie miękkiego ciała na wiele dni. Pomoże pozbyć się problemu codziennego obowiązku samodzielnego usuwania włosów już w kilka minut – wystarczy zapisać się na zabieg i oddać się w ręce specjalisty. Nadmierne owłosienie nie musi być dłużej powodem wstydu i skrępowania

Więcej na stronie: http://www.the-beauty.pl/usuwanie-owlosenia/