Pożyczka przez internet – jak ją uzyskać

Nie da się ukryć, że każdego może w życiu spotkać chwilowa utrata płynności finansowej. Zdarza się to zarówno firmom, jak i osobom prywatnym, a największym problemem staje się szybkie znalezienie niezbędnej gotówki. Najczęściej udajemy się w tym celu po kredyt do banku, w którym mamy konto, ale jego uzyskanie zajmuje dużo czasu i oznacza konieczność spełnienia wielu, często bardzo surowych wymagań. Zazwyczaj nie możemy sobie pozwolić na długie oczekiwanie na decyzję kredytową i dlatego lepszym rozwiązaniem, z jakiego warto skorzystać, jest https://www.aasapolska.pl/pozyczka-przez-internet.

Na rynku w naszym kraju działa wiele firm ją udzielających, ale zawsze należy korzystać z oferty tylko tych renomowanych, od wielu lat działających na polskim rynku i cieszących się zaufaniem licznych zadowolonych klientów. W przeciwieństwie do banków znacznie ograniczyły one niezbędne formalności, a ubieganie się o pożyczkę odbywa się wyłącznie za pośrednictwem internetu. Na stronie firmy są dostępne wszystkie informacje o kosztach, realnej rocznej stopie oprocentowania oraz wysokości pobieranej opłaty początkowej. Zmienia się ona w zależności od kwoty, jaką chcemy pożyczyć, wynosząc od kilkuset do nawet kilku tysięcy złotych. Aasa Polska jest dostępna 24 godziny na dobę i siedem dni w tygodniu, a jej otrzymanie wymaga spełnienia jedynie kilku warunków. Trzeba przede wszystkim być osobą pełnoletnią, w wieku od 20 do 80 lat, posiadającą stały adres zameldowania w Polsce. Jest to warunek niezbędny, podobnie jak udokumentowany, stały dochód, który może wynikać z tytułu umowy o pracę, renty lub emerytury. Nie są wymagane żadne poręczenia majątkowe ani inne formy zabezpieczeń. Osoba ubiegająca się o pożyczkę nie może jednak figurować w rejestrze dłużników takim jak Biuro Informacji Kredytowej czy Biuro Informacji Gospodarczej ERIF. Takie wpisy automatycznie wykluczają możliwość jej otrzymania, do czasu uregulowania wszystkich niespłaconych należności.

Jeśli spełniamy powyższe warunki, to pożyczka przez internet będzie udzielona po wypełnieniu krótkiego wniosku, w którym trzeba uzupełnić swoje dane osobowe, a można je także potwierdzić za pomocą konta na Facebooku, co uprawnia do skorzystania z atrakcyjnych rabatów. Czas oczekiwania na decyzję nie przekracza zazwyczaj jednego dnia roboczego, a informacja zwrotna jest przesyłana drogą mailową lub telefonicznie. Dokumenty niezbędne do podpisania są dostarczane przez kuriera, a wcześniej firma przesyła warunki umowy, z którymi trzeba się zapoznać.