Różnorodne kwiaty sztuczne dostępne w hurtowni

Dekorowanie pomieszczeń za pomocą kwiatów daje bardzo dobry efekt, nie wszędzie jednak można zastosować żywe rośliny i pozostaje alternatywa zainstalowania kwiatów sztucznych, które swoim urokiem zdobywają popularność wśród coraz większej liczby wielbicieli roślin. Obserwując rynek można zauważyć, że kwiaty sztuczne hurtownia posiada najciekawsze i w najbardziej przystępnej cenie. Taki element aranżacji wnętrza jest stosowany tam, gdzie żywe rośliny nie mają warunków do przeżycia lub dana osoba nie może poświęcić dostatecznej ilości czasu na zajmowanie się kwiatami.
Trzeba przyznać, że kwiaty sztuczne swoim wyglądem do złudzenia przypominają żywe rośliny i z powodzeniem mogą je zastąpić. Wielu projektantów wnętrz w biurach i placówkach ogólnodostępnych wprowadza sztuczne rośliny, które wywołują wśród ludzi dobre skojarzenia i działają odprężająco, wysokiej, jakości materiały, z jakich są wyprodukowane zaspokajają wrażenia wizualne.
Kwiaty sztuczne hurtownia posiada w takim asortymencie jak:

  • Kwiat pojedynczy – przeznaczony do tworzenia różnorodnych wiązanek i bukietów, sprzedawany w rozmaitych rozmiarach, wzorach i kolorach, najczęściej występujące kwiaty to imitacja: chryzantemy, irysów, storczyków, żonkili, róż, gerbery, goździki. Kwiaty produkowane są z tworzyw sztucznych oraz innych materiałów, dających wrażenie naturalnych kwiatów.
  • Gałązki do zamontowania – w różnych rozmiarach, pasujące do wielu rodzajów kwiatów, tworzące razem efektowny okaz.
  • Bukiety – komponowane są z kilku kwiatów z gałązkami, mogą być przeznaczone do wazonu lub stworzenia własnej kompozycji. Najczęściej bukiety powstają z takich kwiatów jak: bez, fiołek, goździk, azalia, lilia, stokrotka, storczyk, słonecznik. Kwiaty sztuczne hurtownia posiada dobrej jakości, materiał używany do tworzenia bukietów, daje dobry efekt wizualny, dzięki czemu jest duży zbyt na takie kompozycje.
  • Kwiaty doniczkowe – sprzedawana przeważnie bez doniczki, można samodzielnie wybrać najbardziej odpowiednie naczynie i utworzyć kompozycję według własnych upodobań. Kwiaty doniczkowe występują, jako rośliny zielone, kwitnące oraz pnącza. Przykładem bardzo efektownych kwiatów doniczkowych jest fuksja, pelargonia w wielu kolorystycznych stylizacjach, natomiast rośliny zielone to np. paproć, filodendron.
  • Drzewa i gałęzie drzew – sztuczne drzewa najczęściej są wkomponowane w korytarze i świetnie sprawdzają się zarówno w domach prywatnych jak też w firmach, które dbają o estetyczny wygląd i wyjątkowy charakter swoich wnętrz. Drzewa występują w różnych wielkościach, mogą być usłane kwiatami, owocami lub tylko zielonymi liśćmi, dostępne są najczęściej: azalie, palmy, bambusy, fikusy.
  • Stroiki z kwiatów – najczęściej są to okazjonalne kompozycje, w postaci bukszpanu, borówki lub stroików świątecznych. Kwiaty sztuczne hurtownia przeznacza do tworzenia dekoracji bożonarodzeniowych, w których króluje poinsecja.

Szczegóły oferty: Kwiaty Sztuczne: http://www.coolflowers.pl/ – promocje!

Dodaj komentarz